REGISTREERU SIIN

KOHAD TÄIS!

29.05.2019. a kell 17:30 – 21:00
PÄRNUS Rüütli 29 II korrus
Väekivi Kristallipesa ruumides


Kas oled saanud tunda palju halba energiat, kadedust, viha, kurjust või halvemal juhul lausa kellegi pahatahtliku posimist? Negatiivne energia võib põhjustada igapäevast jõuetust, raskeid haiguseid ja palju suuremat kahju, kui me oskame ettegi kujutada. Seepärast on ülioluline kustutada ära kõik saadud halb energia ning õppida ise ennast ja oma lähedasi energeetiliselt kaitsma.

 

TSANTSA – negatiivse energia kustutamine

Negatiivse energia kustutamine

Koolitusel õpetab Selgeltnägija Inga Sulle, kuidas aktiveerida tõhus Tsansa kaitseenergia, mis aitab ära kustutada kõik Sinu ja Sinu lähedastele saadetud negatiivsed energiad. Tsantsa rituaal on äärmiselt tõhus meetod halva energia neutraliseerimiseks. Tsantsa rituaaliga kustutad ära kõik negatiivsed energiad, lõhustad ära kurja ja takistad halva soovijal tekitada Sulle kahjustusi. Tsantsa rituaaliga võtad vihavaenlaselt ära viha, läbi mille kurjuse energia kustub ja halba soovija muutub lahkeks. Tsantsa tähendab tõlkes “rahu tegema.”

 

Energeetiline kaitse kilp – negatiivse energia ennetamine

Järgmise etapina õpetab Selgeltnägija Inga looma enda ja oma lähedaste ümber tõhusa kaitseenergia kilbi kõige halva vastu, mida ei saa kahjustada. Õpid praktilisi oskuseid, kuidas ennetada ja kaitsta Sinu pihta saadetavate negatiivsete energia rünnakute eest. Inimesed, kes ümbritsevad Sind negatiivse energiaga, lõpetavad probleemse tegevuse. Võimsat ja tõhusat kaitseenergiat saad kasutada erinevatel puhkudel. Kaitseenergiat võid kasutada nii igapäevaselt, kuid saad programmeerida ka kuni aastaks, et ka tulevikutegevused oleksid halva energia eest kaitstud. Enese energeetilise kaitsmise oskust vajad, kui Sul on

Enese energeetilise kaitsmise koolitus

  • probleemid sugulastega,
  • õel töökaaslane,
  • kuri ülemus,
  • kade sõber,
  • kokkupuude energiavampiiriga,
  • kokkupuude paljude inimestega,
  • töö rahvarikkas kohas,
  • liigne energiakadu.

Koolitusel õpid õigesti sõnastama kaitseenergiat, kasutama erinevaid võtteid ja tegevusi. Selgeltnägijana Inga aitab mõista, mida igapäevaselt oma energeetilise kaitse jaoks valesti teeme ja kuidas on õige teha. Energeetilise kaitsega õpid hoidma iseennast, oma lähedasi ja oma omandit kurja silma ja halva energia eest.

Väga vajalik ja praktiline koolitus!

 

Koolitaja: Selgeltnägija Inga

Inga Rämson on mitmenda põlvkonna selgeltnägija, kes on täiendavalt lõpetanud doktorikraadiga Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägijate kooli. Selgeltnägija Inga on seisukohal, et inimene ise saab ennast aidata. Tugeva selgeltnägijana kombineerib Inga erinevaid iidseid tehnikad inimeste juhendamiseks ja aitamiseks.

 

Koolituse hind: 55.-

Täida ära registreerimise vorm, mille järel saadan ma sulle tasumiseks arve. Makstud arve tagab koha koolitusele. Koolitus kestab 3,5h.

NB! Kohad täis!

 

REGISTREERIMISE VORM

*Kiirete täiendavate küsimuste korral helista +372 503 9778