REGISTREERU SIIN

2.03.2019. a kell 11:00
TALLINNAS Põhja pst 21/1
Tao Keskuses


Meil kõigil on probleeme ja lõpetamata teemasid, mida saame ise enda jaoks lahendada. Kolmanda silma puhastamise ja aktiveerimise koolitusel saad teada, mis täpselt on kolmas silm ning miks seda tegelikult on vaja puhastada ja aktiveerida. Koolitusel teeme meditatsiooni kolmanda silma puhastamiseks ja aktiveerimiseks. Peale koolitust tuleb osalejatel 21 päeva järjest iga päev leida 15 minutit aega mediteerimiseks vaikuses ja rahus.

Kolmanda silma puhastamise ja aktiveerimise koolituse tulemusel saad:

  • parema kontakti iseendaga,
  • leiad enda seest õigeid vastuseid,
  • oskad enda vajadusi ja soove rohkem kuulata.

Kolmanda silma puhastamise ja aktiveerimise koolitusel õpetab selgeltnägija Inga Sulle selgeks energiakanali, mille abil saad end ja enda peret kaitsta negatiivsete inimeste ja haiguste eest. Inga õpetab kuidas ennast probleemidest tühjaks laadida ja leida oma nullpunkt. Lisaks õpid koolitusel konkreetseid tehnikaid iseendaga töötamiseks.

 

Koolitaja: Selgeltnägija Inga

Inga Rämson on mitmenda põlvkonna selgeltnägija, kes on täiendavalt lõpetanud doktorikraadiga Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägijate kooli. Selgeltnägija Inga on seisukohal, et meis kõigis on õiged vastused olemas parimate otsuste tegemiseks ja enese aitamiseks. Tugeva selgeltnägijana kombineerib Inga erinevaid iidseid tehnikad inimeste juhendamiseks ja aitamiseks.

 

Koolituse hind: 45.-

Täida ära registreerimise vorm, mille järel saadan ma sulle tasumiseks arve. Makstud arve tagab koha koolitusele. Koolitus kestab 2h.

REGISTREERIMISE VORM

 

*Kiirete täiendavate küsimuste korral helista +372 503 9778