REGISTREERU SIIN

2.03.2019. a kell 14:00
TALLINNAS Põhja pst 21/1
Tao Keskuses


Raha külluse toomine enda ellu on mitme tunnine praktiline töötuba, kus selgeltnägija Inga juhendamisel koolitusel osalejad teevad endale rahamuna talismani. Inga avab kursusel osalejate rahakanalid, koos teostatakse rituaalid ja suunatakse külluse energia kasvama. Täiendavalt õpetab Selgeltnägija Inga osalejatele ülivõimsa külluse kanali aktiveerimist. Peale koolitust tuleb osalejatel 21 päeva järjest iga päev leida15 minutit aega mediteerimiseks vaikuses ja rahus. Lisaks räägib Inga külluse energiast tervikuna, kuidas raha energiat enda juures hoida ja mida tuleb täiesti vältida.

Koolitusele palun võta kaasa 9 euro münti erinevas väärtuses.

Koolitaja: Selgeltnägija Inga

Inga Rämson on mitmenda põlvkonna selgeltnägija, kes on täiendavalt lõpetanud doktorikraadiga Moskva Rahvusvahelise Selgeltnägijate kooli. Selgeltnägija Inga on seisukohal, et meist igaüks saab kutsuda ja hoida raha külluse energiat enda elus. Tugeva selgeltnägijana kombineerib Inga erinevaid iidseid tehnikad inimeste juhendamiseks ja aitamiseks.

Koolituse hind: 45.-

Täida ära registreerimise vorm, mille järel saadan ma sulle tasumiseks arve. Makstud arve tagab koha koolitusele. Koolitus kestab 2 h.

REGISTREERIMISE VORM

 

*Kiirete täiendavate küsimuste korral helista +372 503 9778