Olla selgeltnägija ei ole alati just kõige lihtsam. Inimesed, kes jõuavad selgeltnägija vastuvõtule, seisavad sageli silmitsi raskete probleemidega. Inga avaldab mõned hiljuti südamesse pugenud lood elust eneset. Kuna tundlike lugudega inimesed ei soovi, et neid ära tuntakse, on kõik nimed muudetud. Olgu öeldud, et selgeltnägija Inga ei soovi kellegi elu otseselt avalikustada, vaid jagada selgeltnägija ametiga kaasnevat rõõmu, mida valmistavad õnnestumised ning väljendada ebaõnnestumistest tulenevat kurbust.

Loe huvi pakkuvaid lugusid valides pealkirja link:

Tervendamine kasvajast – liiga hilja, Tervendamine haigusest sklerosis multiplex, Deemonitest vabaks, Kodu energeetiline puhastamine, Igavesti vallalise saatusest vabaks, Abilelulahutus jäi ära, Tervendamine emaka kasvajast, Voodoo nukk, Äri edukuse kasvatamine.

Tervendamine kasvajast – liiga hilja

Ühel täiesti tavaliselt selgeltnägija vastuvõtu lõpul, ruumist juba väljudes, pani meesterahvas selgeltnägija lauale, ette hoiatamata, ühe pildi. Pildil oli naine, keda selgetnägija Inga polnud varem näinud. Meesterahvas aga palus pildil olija kohta rääkida, mida Inga näeb. Selgeltnägija Inga vaatas pilti ja ehmatusega tõdes: “Pildil oleval naisel on suured probleemid peaga ja ta vajab kiirelt arstiabi.” Selle peale aga hakkas meesterahvas laginal naerma ja teatas, et nüüd panid küll puusse, tegemist on minu naisega ja tal on kõik kõige paremas korras. Naine käib iga päev tööl ja viga ei ole tal küll mitte midagi.

Inga rohkem pilti ei vaadanud ega kommenteerinud. Pildil olijat ennast kohal ei olnud ja seega puudus luba tema tervisliku seisukorra avaldamiseks.

Kuu hiljem aga helistas sama meesterahvas Ingale tagasi ja vabandas oma naermapuhkemise pärast. 10 päeva peale intsidenti, 19. mail kukkus naine kokku ja arstid avastasid naisel peaaju kasvaja. Peale kirurgiliselt kasvajast eemaldamise operatsiooni tuli naine ka selgeltnägija Inga vastuvõtule. Kasvajast saadi koos arstide ja selgeltnägija lisaabiga küll vabaks, aga jaole jõuti liialt hilja. 2018. aasta algul tekkis naisel kangetest vähiravimitest hoopis kopsutromb ja kahjuks ta suri. Inga soovib südamest, et oleks selle naisega varem kohtunud, sest siis oleks saanud ta teda õigel ajal aidata.

Tervendamise kohta rohkem infot leiad siit.

Tervendamine haigusest sklerosis multiplex

  1. aasta detsembris jõudis selgeltnägija Inga vastuvõtule Kadri. Kadril diagnoos on karm – sklerosis multiplex. Vastuvõtule tulles toetus Kadri tugevalt kepile, ilma milleta ei suutnud teha ühtegi sammu, alati keegi tõi ja viis teda.

Inga on oma tervendamise tehnikaid järjepidevalt lihvinud ja oskab haigeid järjest enam tervendada. Kadri on nüüdseks käinud Inga vastuvõtul aasta jooksul mitmeid kordi. Täna käib Kardi vahel ilma kepita ja nädalavahetusel sõitis juba rattaga. Kadri kõnekeskus on küll häiritud, aga Kadri saab ise hakkama ja on iseseisev.

Inga ei saa haigust sclerosis multiplex täiesti ära võtta, aga saab läbi tervendamise teha haige elu palju inimväärsemaks. Kadri parem elukvaliteet on inspiratsiooniks ja valmistab Ingale rõõmu.

 Tervendamise kohta rohkem infot leiad siit.

Deemonitest vabaks

Inga vastuvõtule tuli 18-aastane poiss David, kes oli suhtumiselt ülbe ja üleolev. David oli hakanud deemonliku maailmaga tegelema juba 9ndast eluaastast ja täis suuri probleeme, nimelt Davidi sees elas mitu deemonit. David arvas, et kuna ta on vaimude maailmaga kaua tegelenud, teab ta kindlasti rohkem, kui mingi suvaline selgeltnägija. Seepärast ka tema ülbus Inga suhtes. Inga aga üleolevat suhtumist ei dolereeri, sest tema kohus ei ole aidata kedagi, kes seda ise ei soovi.

Peale mõningat jutuajamist selgeltnägijaga ilmnes, et Davidi kehast oli saanud deemonite kodu, mis tõi kaasa poisile hulga probleeme. Olgu siinkohal öeldud, et deemonlikke vorme oma ellu võib tõmmata näiteks internetist, kuid saab luua ka ise halva suhtumisega.

Selgeltnägija Inga tõmbas deemonid Davidist välja ja saatis nad minema. David suhtleb nüüd palju rohkem oma vanematega, leidis tütarlapse, tegi autjuhiload, lõpetab kooli ja tunneb ennast täisväärtusliku inimesena. Kuna aga kaua aastatid on deemonid Davidi sees olnud, on hulka tööd veel ees. Deemonid on poisi kehale ja vaimule palju kahju teinud ning täielik paranemine võtab veel aega.

Deemonitest vabastamise kohta leiad rohkem infot siit.

Kodu energeetiline puhastamine

Marta Setumaalt oli leseks jäänud mitmed aastad tagasi ja kasvatas üksi kolme last. Marta on emana tubli ja justkui sai oma eluga hakkama. Tegelikult oli Marta elu pea peale keeratud, sest kõigele, mis ta ette võttis, tõmmati kõrgemalt justkui “vesi peale”.

Selgeltnägija Inga juurde jõudis Marta 2017. aasta augustis. Selgus, et Marta surnud mehe hing on aga võtnud kurja deemonliku vormi, elas nende kodus ja takistas Martal elamast täisväärtuslikku elu. Selgeltnägija Inga kutsus kodu energeetilise puhastamise käigus mehe vaimu välja, vestles temaga ja saatis ära, et vaim saaks minna rahus edasi surnute riiki.

Peale mehe vaimu ära saatmist tunneb Marta ennast palju paremini ja saab nüüd normaalset elu elada. Lapsed on õnnelikud ja pereelu on rahulik. Marta tunneb ennast lõpuks normaalse inimesena peale mitut aastat ning kodus on hea olla.

Kodu energeetilise puhastamise kohta lead rohkem infot siit.

Igavesti vallalise saatusest vabaks

Eluaeg vallaline olnud 48 aastane Argo avaldas selgeltnägija Ingale soovi, et soovib kellegagi ka lõpuks koos elada. Argo kohtub aeg-ajalt erinevate naistega, aga kõik naised kaovad justkui kuskile peale tutvumist ära.

Selgus, et Argol oli peal vallalise kroon, mis ei lase krooni kandjal ühegi naisega kokku jääda. Inga puhastas ära Argo energiakanalid ja eemaldas energeetilise vallalise krooni. Ainult mõned kuud hiljem leidis Argo endale naise. Inga kommenteerib muiates, et see naise leidmine käis nüüd küll kiirelt.

Inimsuhete korrastamise kohta leiad rohkem infot siit.

Abilelulahutus jäi ära

Tiiu jõudis selgeltnägija Inga juurde abieluprobleemide tõttu. Tiiul oli mehega väga keerulised suhted ja nad olid oma pikka abielu lahutamas. Tiiu väga palus Ingal midagi energeetilist teha, ehk annab abielu heaks veel, viimase võimalusena, midagi ära teha.

Tiiu peal oli palju negatiivseid energiaid ja enamik energiakanaleid täiesti kinni. Inga puhastas Tiiu kõikidest halbadest energiatest, lisaks külastas Inga kõrgemat jumalikku vaimset valitsejat Egregori, kellelt palus abi. Egregor saatis Tiiule kaks abistavat inglit ja selged suunitlused abielu jätkamiseks.

Nüüdseks võib öelda, et Tiiu ja Janek on õnnelikus abielus ja lahutamise plaane neil ei ole. Tiiu saatis Ingale kirja, kus tänas südamest selgeltnägijat ja kirjeldas, kuidas pole varem nii õnnelik olnudki, kui praegu. Õnnelikud suhted teevad rõõmu nii paarile endale kui ka Ingale.

Inimsuhete korrastamise kohta leiad rohkem infot siit.

Tervendamine emaka kasvajast

Diagnoos Triinule oli karm – emaka kasvaja. Ainus võimalus kasvajast vabenemiseks arstide sõnul on emaka täielik eemaldamine. Masenduses Triinu jõudis, peale hirmsat diagnoosi, selgeltnägija Inga vastuvõtule.

Inga on rõõmus, et Triinu kasvajast vabanemiseks kulus kõigest 3 tervendamise seanssi Inga juures. Nüüd, kaks aastat hiljem, on Triinu kasvajatest puhas ja Triinu emakas on alles. Seekord väike ninanips arstidele, muigab Inga.

Selgeltnägija Inga paneb südamele – “Kindlasti käige alati arsti juures ja ärge uskuge ravitsejaid, kes keelavad teil arste külastada. Tugevate energiatega tervendaja saab aga paranemisprotsessile kaasa aidata, et inimene haigusest kiiremini paraneks.”

Tervendamise kohta leiad rohkem infot siit.

Voodoo nukk

Lea elus läks kõik justkui allamäge ja väga palju oli terviseprobleeme. Naine ei saanud aru, mis temaga küll toimub, samas oli tunne, et keegi, justkui õelalt, toimetaks temaga. Kuna mõistuspärast seletust Lea oma olukorra kohta ei osanud leida, seadis ta sammud Tartusse selgeltnägija juurde.

Selgeltnägija Inga vastuvõtul selgus, et keegi inimene on Least Voodoo nuku voolinud ja sellega toimetanud. Inga selgitas, et Voodoo nukust kõik Lea hädad pärinevadki. Kui tahetakse kellegi teise inimese elu korralikult allamäge pöörata, tehakse Voodoo nukk. Lea oli ise ka salamisi midagi sellist kahtlustanud, aga mõistus keelas sellist asja uskumast.

Edasi uurides nägi Inga, et tegu on Lea ämmaga, kes on kõikide poegade naistest Voodoo nukud teinud. Ämm ei soovi oma poegadele naisi ja toimetab minijate nägudega nukkudega, soovides neile ainult kannatusi. Kahjuks ei saa Inga minna aga ämma ukse taha ja nõuda nukkude ümber programmeerimist, et Lea saaks oma tavapärast elu elada. Inga püüab leida tehnikaid, et Voodoo nukk kahjutuks teha, aga ämmaga suhete klaarimisega peab Lea siiski ise hakkama saama.

Selgeltnägija Inga manitseb kõiki Voodoo nuku tegijaid– kõik halb võib endale mitmekordselt tagasi tulla ja soovitab asjatundmatuil Voodoo maailma vältida.

Suhete korrastamise kohta leiad rohkem infot siit.

Äri edukuse kasvatamine 

2016. aastal jõudis selgeltnägija Inga juurde suure transpordifirma omanik, kelle firmal ei läinud just kõige paremini. Inga puhastas ära firma energeetilised alustalad ja pani peale positiivse enegeriaga ärikanalid.

Nüüdseks on ettevõtte juhist ja selgeltnägija Ingast saanud head koostööpartnerid. Nimelt võtab firma juht alati Ingaga ühendust, kui on käsil mõne suurema lepingu sõlmimine ja palub Inga abi äritehingute õnnestumiseks. Inga alati ka hoiatab, kui tegu on mitte kasuliku tehinguga ja nii mõnigi halb leping on jäänud sõlmimata.

Ettevõtte omanik kinnitab, et firmal läheb nüüd hästi ja selgeltnägija Ingale jätkub tal vaid kiidusõnu.

Äri edu kohta leiad rohkem infot siit.

Atikli lõptuseks võib öelda, et inimeste probleemide lahendamine võib võtta aega ja olla pikk protsess. Inimene ise peab kindlasti ka kaasa töötama, sest Inga ei saa inimese eest viimseni kõike ära teha.