Tervendamine

Inimeste tervendamine on selgeltnägija Inga poole pöördumise üks sagedasi põhjuseid. Enamlevinud probleemid, mis tervendaja Inga poolset abi vajavad, on: alkoholism, suitsetamine, allergiad, depressioon, diabeet, liigesehaigused, nahahaigused, viljatus, kasvajad jms. Inga selgitab, et arstid näevad ja saavad ravida vaid füüsilisi tõkestusi, ent iga haiguse taga võib sageli olla ka mentaalne või emotsionaalne tõkestus. Inga pole tavameditsiini vastane, vastupidi, selgeltnägija koostöö arstidega soodustab Sinu tervenemist. Tervendamise seansil asub Inga esmalt Sinu energiavälja puhastama ja korrastama, seejärel tervendama. Sealt edasi ilmneb, mil määral vajad edasisi tervendamiseseansse.

Üleöö tervenemisele loota ei saa, ent näiteks suitsetamine võib muutuda vastumeelseks juba koheselt, alkoholism vajab vähemalt kahte-kolme seanssi, psoriaas pooleaastast ravi ning halvatu liikumisvõime taastamine võib võtta aasta ja enamgi. Selgeltnägija Inga paneb südamele, et ühtegi haiget (nt alkohoolikut) ei saa tervendada tema tahte vastaselt.

Selgeltnägija Inga selgitab, et lastel kuni 20 eluaastani esinevad haigused, ei kuulu tegeleikult neile endile, vaid kellelegi teisele esivanematest. Inga uurib välja, kellele tegelikult lapse haigus kuulub. Kui haiguse tegelik omanik on läinud surnute riiki, saadab Inga haiguse selle omanikule tagasi.

Nõuanne Sinule kallis lugeja – ära unusta, et tervenemisele aitab kaasa usk haigusevaba tulevikku.

Võta ühendust!