REGISTREERU SIIN

26.07 – 28.07
Siksälä Vesiveski puhkemajas
Võru maakonnas


 

26.– 28. juulil toimub esmaskordselt Eestis Valge Maagi pühitsus Lõuna-Eesti järvede ja metsade keskel Siksälä Vesiveski puhkemajas Võru maakonnas.

Valge Maagi Pühitsus - Selgeltnägija Inga

Maagilisel nädalavahetusel toimub rohkelt meditatsioone, rituaale, loenguid jpm selgeltnägija Inga ja väenaise Janika juhendamisel, kus saad põhiteadmised valgest maagiast, et seejärel iseseisvalt rakendada ja kombineerida oma teadmisi edasi. Valge maagia koolituslaagri lõpus saad Valge Maagi pühitsuse ja diplomi.

Reedel õhtul koguneme järvede ja metsade keskel asuvas kaunis Siksälä Vesiveski puhkemajas hiljemalt kell 18:00 ja saame omavahel tuttavaks. Õhtul viib väenaine Janika läbi meditatiivse helide rännaku Koshi kellade, Šamaani trummide ja helikaussidega. Rännakul rändad oma väepaika, et ammutada eluenergiat, kohtud oma kaitseingli, vaimolendi või väeloomaga. Rännakul ammutad uut eluenergiat ja jõudu ning soovi korral saad oma olulistele küsimusetele vastused.

Laupäeval teeme pika ja tiheda päeva valge maagia teemadel hilisõhtuni. Valge Maag tegeleb puhaste energiatega ja rituaalide ning maagiatega, mis on kantud armastusest ja heasoovlikkusest. Valge Maag aitab tuua tervendust, heaolu ja armastuse tunnet läbi puhaste valgete energiate, et olla toeks nii endale kui ka teistele.

Selgeltnägija Inga räägib maagilistest rituaalidest, maagide erinevustest ja õpetab maagilisi sümboleid. Seejärel viib Selgeltnägija Inga läbi

  • labürindi rituaali,
  • hingeenergia rituaali ja
  • õpetab looma (külluse) altarit.

Pühapäeva hommikul on rahulik ja vaikne ärkamine, hommikusöök, omavahelised mõnusad vestlused, soovi korral ujumine ja lahkumine. Soovijad võivad jääda kuni õhtuni, et puhata ja rahulikult kogetut mõtestada.

Siksälä Vesiveski puhkemaja asub Rõuge vallas Võru maakonnas järvede ja metsade keskel, pakkudes looduslähedust ja privaatsust. Siksäläs ei ole televiisorit, internetti ega kella. See on suurepärane koht unustamaks ära tavaelu sigin-sagin. Ööbime puhkemajas, kus meie kasutada on kaminahjuga suur söögituba, mugavad voodid, wc, järveäärne väike saun, lõkkeplats ja grill. Siksälä Vesiveski asub Sika järve kaldal, lühikese jalutuskäigu kaugusel on Hino järv ja Mustjärv. Järvedel sõitmiseks on võimalik rentida lisatasu eest paati.

Hind: 260.-

Valge Maagi koolituslaagri hinna sees on majutus, voodilinad ja kõik söögikorrad. Võta kaasa järves ujumiseks ujumisriided, käterätik ja võimaluse korral trumm.

Täida ära registreerimise vorm, mille järel saadan ma sulle tasumiseks arve. Makstud arve tagab koha koolitusele. Laager toimub väikesele grupile ja kohtade arv on piiratud.

NB! Laagrisse ootame eelkõige inimesi, kellel juba on põhiteadmised esoteerikast ja kes soovivad maagimaailmaga lähemalt tutvuda. Vage Maagi laager ei sobi esoteerika valdkonnas esimesi samme tegevale algajale esoteerikule.

 

 

REGISTREERIMISE VORM

*Kiirete täiendavate küsimuste korral helista +372 503 9778